Informace o nás

Potrebujete zdarma poradit s dopravni nehodou? Zajistit zdarma odtah a nahradni vozidlo? Nevahejte nas kontaktovat. Vse pro klienty ZDARMA  a z pojistovny....

Naši mobilní technici jsou celých 24hodin připraveni Vám pomoci.

Potřebujete pomoc volejte 606 645 999 NONSTOP poradíme Vám buď po telefonu a nebo za Vámi k místu nehody dojede náš školený pracovník.

Ne káždá asistenční služba je špatná vyzkoušejte naši bezplatnou pomoc a uvidíte

  

Nebojte se na nás obrátit v případě nehody nebo jakéhokoli problému s vozidlem.

Naše partnerské servisy pracují na velice profesionální úrovni a jsou připraveni Vám pomoci s jakoukoli závadou na vozidle.

 

Mezi naše autoprizované partnery patří

Auto Branka(Praha,Mělník,Náchod),  NH Car,  Auto Kout centrum, Auto centrum Domanský,  Auto Palace Spořilov, Renocar,  M3000,  Carent Praha, Auto-moto Riegger, Autovars a další......

A mezi neautorizované

Autososnovec, HS autosdružení, Auto R Neratovice a další......

 

Pro poškozené při dopravní nehodě je zapůjčení náhradního vozidla ZDARMA a to dle zákona č. 168/1999 Sb. Veškeré náklady jsou hrazeny pojišťovnou viníka. Náhradní vozidlo by mělo podle kategorie odpovídat vozidlu,které bylo poškozeno při dopravní nehodě.

Naši zaměstnanci jsou školeni profesionálními zdravotníky aby v případě potřeby byli schopni pomoci záchranným složkám nebo byli schopni samovolně pomoci před příjezdem ZZS popřípadě PČR  .

Kontakt

Nehodáři 606645999 nehodari@gmail.com